تاتو موقت ابرو

به دلایل زیادی آرایش ابروها به شیوه تتوی موقت، به تاتوی دائم ترجیح دارد. از مزایای این شیوه این است كه شما می توانید هر چند وقت یك بار با رنگ های دلخواه و مدل هایی كه بیشتر آنها را می پسندید ابروهایتان را آرایش كنید؛ بدون این كه شكل اصلی ابرو دست کاری شود.

یعنی هر زمان كه دلتان بخواهد می توانید آرایش تان را پاك كنید و دوباره ابروی طبیعی خودتان را داشته باشید. همچنین روش تتو موقت، خطرات عفونت و انتقال بیماری و غیره را هم ندارد. برای از بین بردن تتوی موقت، تنها آب و صابون كفایت می كنه و مثل تتوی دائم نیست كه برای از بین بردن آن مجبور باشید از روش لیزر یا عملیات پیچیده و سخت استفاده کنید.

در تاتوی موقت شما می توانید از ساده ترین شكل تا حرفه ای ترین شیوه ابروهایتان را تغییر دهید. شاید مرجع این نوع آرایش را بتوان كشورهای عربی دانست چرا كه خانم های عرب، خصوصا در عربستان، بنا به دلایل اعتقادی ابروهای خودشان را اصلاح نمیکنند. فقط موهای زائد را می پوشانند و بعد ابروها را رنگ میكنند.

همچنین مطالعه کنید
#تتوبدن #تتومردانه #تتو #تتوشیراز #تتوپسرونه #تتو_بدن #تتو_دائم #تتوکار #تتوآرتی...

شیوه اول

در تاتو موقت ابرو (تتو موقت ابرو) از انواع وسایل می توانیم استفاده كنیم. در ساده ترین روش و با حداقل امكانات میبایست دست كم یك قلم مو با موهای سفت و همچنین رنگ مخصوص كه موسوم به مایع تاتو موقت ابرو است را داشته باشید. ما تاتو موقت ابرو ورایسی را به شما پیشنهاد میکنیم.

امیدواریم كه نقاشی شما خوب باشد و برای این كار هم دقت لازم را داشته باشید. در این شیوه، شما میتوانید به شكل اصلی ابروی خودتان فرم بهتری داده و نقایص آن را تا حد امكان بپوشانید. در صورت نیاز میتوانید از خط كش و گونیا و نقاله هم استفاده كنید تا خطوط صاف و مرتب کشیده شوند. البته به آرایش ابرو با مداد ابرو و سایه، تاتوی موقت گفته نمی شود اما استفاده از مداد ابرو و سایه، زیبایی خاص خود را دارد. فقط دقت كنید؛ اگر با مداد كار می كنید خطوط را به صورت هاشور رسم كنید. بطوری که انگار موهای جدید میان ابرو روییده باشد. به هیچ عنوان نباید داخل ابرو را با مداد از رنگ پر كنید یا خطوط را به صورت افقی رسم كنید.

همچنین مطالعه کنید
...

شیوه دوم

برای تاتوی موقت ابرو كمی حرفه ای تر است. استفاده از شابلون طراحی ابرو یا استنسیل ابرو. شابلون طراحی ابرو قالبی است كه با كمك آن میتوانید ابرویتان را صاف و مرتب رنگ تاتو بزنید. این استنسیل ها حدود ابرو را مشخص می كنند و كمك می كنند كه فرم دلخواه را به ابرو بدهیم.

اگر شابلون طراحی ابرو نداشتید میتوانید آن را از گیواتک سفارش دهید یا با استفاده از فیلم های رادیولوژی، شابلون طراحی ابرو درست کنید.

شیوه سوم

با استفاده از موم خاصی كه در گریم استفاده می شود، موهای زاید ابرو و یا كل ابرو رو محو می كنین. موم درست به رنگ پوست است. سپس مدل جدید را روی موم طراحی می كنین. این روش كاملا حرفه ایست و برای این روش داشتن شابلون طراحی ابرو  الزامیست. در این روش ابروهای شما كاملا محو می شود و شما میتوانید ابروی جدیدتان را طراحی كنید.

پس از اینکه ابروهایتان را با برس ابرو مرتب کردید، واكس را روی موهایی كه می خواهید پوشیده بشود قرار دهید و موم پلاستیكی رو روی بخش هایی كه واكس زدید قرار هید و صبر کنید تا خشك شود.

همچنین مطالعه کنید
#تتوبدن #تتومردانه #تتو #تتوشیراز #تتوپسرونه #تتو_بدن #تتو_دائم #تتوکار #تتوآرتی...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *